Tallinn Moon Rotari Klubi

Tallinn Moon Rotary Klubi

Tallinn Moon Rotary Klubi nägi ilmavalgust 13. aprillil 2016. aastal, mil kogunesid kolm tulevast klubi asutajaliiget Sirje Somelari köögilaua taga eesmärgiga võtta arutellu teemad, kuidas maailm veelgi paremaks paigaks muuta.

Kuna Moonid on Tallinn Hansa Rotary Klubi satelliitklubi, siis nime leidmine oli üsna lihtne. Hakati kinni sõnast „satelliit“ ning juhiti tähelepanu, et mis on siis Maa lähim satelliit ja nii jõutigi Kuuni. Ent kuna Rotary liikumine on rahvusvaheline, otsustati kasutada sõna „Moon“, ja kuna soov oli sisse kirjutada ka piirkonna nimi ehk Tallinn, siis uue klubi nimeks saigi Tallinn Moon Rotary Klubi.

Juba järgmisest nädalast, 20. aprillist 2016 on Moonid koos käinud restoranis Ginger Cafe. Klubi ametlik registreerimine võttis omajagu aega, kuid charterkiri klubi registreerimise kohta sai ametlikult väljastatud 1. juulil 2017, olles sel hetkel 19. klubi Eestis ja 6. klubi Tallinnas. Charterliikmeid oli asutamise hetkel 21, kellest 7 liiget on veel tänasenigi aktiivsed.

Tallinn Moon Rotary klubi logo
Piirkond