Tallinn Moon Rotary Klubi nägi ilmavalgust 13. aprillil 2016 aastal, mil kogunesid kolm tulevast klubi asutajaliiget Sirje Somelari köögilaua taga eesmärgiga võtta arutellu teemad, kuidas maailm veelgi paremaks paigaks muuta. Kuna Moonid on Tallinn Hansa Rotary Klubi satelliitklubi, siis nime leidmine oli üsna lihtne. Hakkati kinni sõnast „satelliit“ ning juhiti tähelepanu, et mis on siis Maa lähim satelliit ja nii jõutigi Kuuni. Ent Rotary liikumine on rahvusvaheline, siis otsustati kasutada sõna „Moon“ ja kuna soov oli ka jätta nime sisse piirkonna nimi, milleks oli Tallinn, siis tulemuseks saigi Tallinn Moon Rotary Klubi. Juba järgmisest nädalast 20.aprillist 2016 on Moonid koos käinud igal teisipäeval restoranis Ginger Cafe. Klubi ametlik registreerimine võttis omajagu aega, kuid charterkiri klubi registreerimise kohta sai ametlikult väljastatud 1.juulil 2017, olles sel hetkel 19s klubi Eestis ja 6s klubi Tallinnas. Charterliikmeid oli asutamise hetkel 21, kellest 7 liiget on veel tänasenigi aktiivsed liikmed.

Tallinn Moon Rotari Klubi liikmed

Klubi koosolekud

Alates 10.09.2019 üle nädala teisipäeviti
Kell 18:00