Tallinn Moon Rotary Klubi projektid

Iga Rotary klubi tegeleb koostöös teiste Rotary klubidega nii rahvusvaheliste kui ka kohalikul tasemel projektidega. Allpool on välja toodud suuremad Tallinn Moon Rotary Klubi projektid.
Play Video

Vahetund.ee

on Tallinn Moon Rotary Klubi algatatud projekt, et innustada lapsi vahetunnis rohkem liikuma. Toome koolidesse kummikeksu ja footbagi mängud, et arendada lastes liikumistahet ning keskendumisvõimet, aga ka koostöö- ja suhtlusoskusi.

Muudame noorte vahetunnid liikuvamaks ja suhtlusrohkemaks, et aju saaks kahe õppetunni vahel maksimaalselt puhkust. Olgu vahetund üks lahe tund!

Eesti Noorte Muusikaliteater

Toetame andekate noorte jõudmist suurema publiku ette suurematel lavadel. 2013. aastal loodud Eesti Noorte Muusikaliteater (ENMT) on Eesti suurim harrastusmuusikaliteater. Teatris on esimese kolme hooaja jooksul mänginud juba üle 150 inimese. Teatri eesmärgiks on koolitada noori ning anda võimalus saada osa muusikalimaagiast, mille piiriks on vaid enese julgus ja tahtejõud.

Tallinn Moon Rotary Klubi korraldas ENMT toetuseks 30.03.2019 charterpeo, millega koguti tublidele talentidele 4260 € toetusraha.

Tallinn Moon Rotary toetab Aktiivseid Vahetunde, Noorte Muusikaliteatrit jt

Kirna mõis

Kirna on koht, kus iga inimene on alati oodatud, hoitud ja armastatud. Mõisas tegutsev keskus on kogukondlik algatus, mis tegutseb vabatahtlike toel ning mida rahastatakse ainult annetustest. Aastate jooksul on Kirna mõisa külastanud tuhandeid inimesi, kes on sealt abi otsinud peamiselt tervisehädadele. Selle aja jooksul on mõisaperel kogunenud märkimisväärne pagas tervenemise lugudest. Tänaseks on Kirna mõisast saanud loodusravi koht, mida teatakse terves Eestis. Ainulaadse raviomadustega pargi kohta on kuuldused levinud ka riigist väljapoole. Tallinn Moon Rotary Klubi on Kirna mõisa renoveerimistöödeks kogunud väiksemaid toetuseid.

Noorsportlane Maria Rein

Tallinn Moon Rotary Klubi on oma süüdameasjaks võtnud toetada noorsportlast, et aidata noorel ujujal jõuda oma ala tippu!

Maria Rein on 18-aastane Downi sündroomiga tütarlaps, kes alustas ujumise algõppega 2010. aastal. Võistlusspordiga alustas ta 2015. aastal. Maria Reini DSISO Euroopa meistrivõistluste (2015. ja 2017. a.) ja INAS maailameistrivõistluste (2017. a.) tulemused on olnud siiani Eesti Downi sündroomiga ujumiskoondise parimad saavutused läbi aegade – see on 7 DSISO tiitlivõistluste medalit ning lisaks 6 medalit INAS maailmameistrivõistlustelt ehk 13 tiitlivõistluste medalit Downi sündroomiga ujujate klassis aastatel 2015-2017. Lisaks on Maria Rein 2x Euroopa meister (2015. ja 2017. a.).

Tallinn Moon Rotary Klubi on Maria jaoks kogunud annetusi kahel korral summades 750 € ja 850 €.