5.aastapäeva kontsert-õhtusöök Kirna mõisas

Moonide kontsert-piknik Kirna mõisas sai peetud!🌷

Meie soov on anda edasi suurimad tänusõnad kõikidele külalistele, kes kohale tulid seda lilleõielist silmailu nautima ja energiavahetust kogema!

Sündmus sai alguse juba esimesest sammust Kirna mõisa territooriumile, mil meid saatsid tulbiõite mered täies hiilguses võimsa mõisahooneni.

Tervituste ja õnnitluste järel tutvustas mõisa peremees Reimo meile ümbritseva ajalugu ning ka enda isiklikku kaasahaaravat lugu, kuidas Vahemerel saadud pikselöögist algas täiesti uus elu, mis viis Kirna mõisa ostuni, mille suurem eesmärk on see võimsas energeetilises asukohas olev mõis renoveerida ning jätta avatuks kõikidele Eestimaa inimestele.

Kirna mõisa maagilises tagahoovis kostitas pererahvas meid maitsva kõhutäie ja janukustutajaga, kuniks kätte jõudis hetk liikuda Kirna mõisa siseruumidesse. Oli aeg liige Kaur Kuurme eestvedamisel panna ruumides kõlama Pruple Pop kvartett, mille poognatest kostis imekauneid meloodiaid rokilegendide sulest kuni klassika ja kodumaise Arvo Pärdini välja. Kirna mõisa siseruumides on igal toal oma lugu, mida on just praegusel kaunil maikuul täiendatud kaunite tulpide kompositsioonidega, mis on vaatamisväärsused omaette. Kel kaunist kulgemisest mahti jäi sai istuda mõisapargi tervendavatel pinkide või kirjutada häid soove Kirna mõisa katusekividele. See oli õhtupoolik, mida nautida üheskoos, õdede ja vendadega!

Moonid soovivad kõigile imelist algavat suve ning järgmiste eriliste kohtumisteni!