Merlin Nurk – 2019/2020 president, charterliige
Marko Sillar – 2019/2020 2.sekretär, charterliige
Kee Abel – 2019/2020 liikmeskonnakomitee esinaine, charterliige
Margit Mets – 2019/2020 varahoidja, liige alates 07.09.2017
Kristel Navi – 2019/2020 avalike suhete komitee esinaine, charterliige
Erko Käärats – 2019/2020 klubimeister, charterliige
Kaur Kuurme – 2018/2019 president ja 2019/2020 projektide komitee esimees, liige alates 01.01.2018
Ave Poom – 2019/2020 noorsooasjur, liige alates 01.06.2018
Margot Salumets 2019/2020 Rotary Fondi esinaine, liige alates 14.11.2018
Neeme Liivlaid – 2019/2020 halduskomitee esimees, charterliige
Ott Mägar – liige alates 20.03.2018
Diana Taluri – liige alates 14.11.2018
Hannes Närep – liige alates 20.03.2019
Tiina Hagen – charterliige
Liina Karlson – liige alates 19.02.2019
Allan Ameljušenko – charterliige
Majgrit Kallavus – liige alates 23.09.2019
Kirti Asperk – liige alates 08.10.2019
Kristo Klesment – liige alates 09.09.2019

Close Menu