Tallinn Moon Rotary Klubi Charterpidu

Elamusõhtusöök ja pidu, mis on avatud ainult valitutele – Teile kallid rotariaanid ja teie spetsiaalselt ja hoolikalt valitud kaaslastele, kes on auga ära teeninud teie südames koha seda tähtsat õhtut veetma.

30. märtsil 2019, algusega kell 18.00
Viktoria Restoran & Sündmuskeskus
(Keevise 6, Tallinn)

Teid ootab ajastu täis kõikidele tuntud stseene ja unustamatuid lõike filmist „Viimne Reliikvia“.
Õhkkond, mis on vanaaja õigest peomeeleolust nii pungil, et patt pole kahvel nurka visata ja sõrmedega seakoodist kinni haarata ning peekrist januga õlut rüübata. Pidu, kus kõrtsiemandal on alati õigus ning kloostrielanikud toimetavad terve õhtu vältel hoolikalt oma tegemistega, laskmata teie heast tujust end segada.

* * *

Kaasa tasub võtta kõik oma kuldmündid, sest heategevuslikul oksjonil ostetud vara on puhas investeering teie südamehäälde ja tulevikku, sest aitame meie Eesti Noorte Muusikaliteatril teoks teha oma suurt unistust – lavastada enda kirjutatud noortemuusikal ”Sofia” Alexela kontserdimaja laval juba selle aasta sügisel.

* * *

Kõrtsiemand oma teenijatega katab laua ning kõrtsinurgas leiab iga hing endale sobiliku märjukese.
Muusikalise ja meelelahutusliku poole eest kannab hoolt Eesti Noorte Muusikaliteatri särtsakas kollektiiv.

* * *

Osalustasu on 85 € inimene, kuid koos kaaslasega 150 €.

Osaluse kinnitab osalustasu laekumine Tallinn Moon Rotary Klubi arveldusarvele:
EE432200221067656292

Riietus on pidulik.

Viimse reliikvia temaatikal elamusõhtusöök koos sinna juurde kuuluvate tegevuste ja pidustustega ootavad sind, et panna algus suursugustele tegudele ja pidustuste standardile, millist varem pole ükski püha peopaik kohanud.

Kaur Kuurme
Tallinn Moon Rotary Klubi president

Peoks ettevalmistamise kulgu ja teateid saab jälgida ka charterpeo Facebooki lehel