19. mail 2018

alustab Tallinn Moon Rotary klubi enneolematu avapeoga oma teekonda koos kõikide rotariaanidega

Head rotariaanid

Teie olete selle klubi ihu ja hing ning olete end vabatahtlikult ühendanud tegevusega, mis hoiab endas väärtusi,
seisakuid ja jagab murepunkte ühiskonnas, kus mitte miski ei paista vahel olevat nii nagu peaks.

Kord nägi üks mees unes taevalikku õiglust,
mis ühendab kõik, kes tema eest võitlevad,
üks mees nägi unes taevalikku õiglust,
ja hakkas seda kuulutama sellest päevast peale.

Paul P. Harris on täielikult süüdi selles, et täna need read siin paberil seisavad. Aasta oli siis 1905, mil tekkis see armastust täis reliikvia nimega Rotary.

64 aastat hiljem jooksevad Tallinna Pirita metsade vahel lindpriid, ketserid ja mässajad. Tallinna hämarates kõrtsides käib tegevus, mis ei kannata laternavalgust. Klooster põletatakse ja võim haaratakse jumala palgelt talunike kätte. Kuid ka selles tohutus segaduses ei kao inimlik südamehääl ja helged mõtted. On aasta 1969 ja toimuvad legendaarse filmi võtted Tallinnas ja Pirital.

Südamehääl on läbi pikkade aastate juhtinud Rotary liikmete tööd ning iga aastaga on südamehääle järgijaid järjest rohkem. 2017. aastal nägi ametlikult ilmavalgust uus grupp inimesi, kes on võtnud enda südameasjaks anda panus ühiskonna heaolule. Need mehed ja naised koondavad oma värsked ideed ühises seltskonnas, millel nimeks

Tallinn Moon Rotary Klubi

Tallinn Moon Rotary klubi alustab selle enneolematu avapeoga uut teekonda koos kõikide rotariaanidega.

Teid ootab ajastu täis kõikidele tuntud stseene ja unustamatuid lõike filmist “Viimne Reliikvia”. Õhkkond, mis on vanaaja õigest peomeeleolust nii pungil, et ei ole patt kahvel nurka visata ning sõrmedega seakoodist kinni haarata ja peekrist januga õlut rüübata. Pidu, kus kõrtsiemandal on alati õigus ning kloostrielanikud toimetavad kogu õhtu hoolikalt oma tegemistega, laskmata teie heast tujust end segada.

Teid ootab kirik, kus pidutsemine pole patt ja ansambel paneb oma meeleolust ka kõige tõsisema rotariaani hingeldades tantsu lööma. Elamusõhtusöök ja pidu, mis on avatud ainult valitutele – teile kallid rotariaanid ning teie hoolikalt valitud kaaslastele, kes on auga ära teeninud koha teie südames.

Tallinn Moon Rotary klubi ootab teid 19. mail selsinasel aastal, kell 18:00 Tallinna Katariina Kirikus, asukohaga Vene tn. 14A, Tallinn. Kuna kiriku põrand on omajagu elu näinud tasuks valida mugavad jalanõud.
Kaasa tasub võtta kõik oma kuldmündid, sest heategevuslikul oksjonil ostetud vara on puhas investeering teie südamehäälde ja tulevikku. Kes teab, järsku on seal hulgas ka mõni reliikvia.

Kõrtsiemand oma teenijatega katab laua ning kõrtsinurgas leiab iga hing endale sobiliku märjukese. Kõrtsiemand on helde käega ja annab kogu enda sissetuleku heategevuseks Tallinn Moon Rotary klubi juhatusele.

Kohtade arv on piiratud ja kuna vanaaja kõrtsid olid nii populaarsed, tuleb end kõrtsiemanda juures kirja panna:

Osalustasu on 85€ inimene, kuid koos kaaslasega 150€.

Osaluse kinnitab osalustasu laekumine Tallinn Moon Rotary Klubi arveldusarvele:
EE432200221067656292

Tallinn Moon Rotary klubi ja „Viimse reliikvia” temaatikal elamusõhtusöök koos sinna juurde kuuluvate tegevuste ja pidustustega ootavad sind, et panna algus suursugustele tegudele ja peostandardile, millist varem need pühad seinad kohanud ei ole.

Tallinn Moon Rotary klubi logo